Slide Background
Yüksek Kaliteli BT Hizmetleri Ve Bakım Anlaşmaları
Ticari işletmelerde, bilgisayarlardan kaynaklanan en ufak bir sorun hem personelin vakit kaybına, hem ticari zararlara sebebiyet vermekte. Dolayısı ile sorun meydana geldikten sonra çözüm bulmaya değil, sorunun meydana gelmesini engellemeye çalışmak gerekmekte...
block chain, internet, cyber-6999644.jpg
Build & Design
Sanallaştırma Çözümleri
Sunucu sanallaştırması son yılların en popüler teknolojilerinden biri. Bu teknolojinin popüler olmasının altında yatan en önemli nedenler; enerji ve yer tasarrufu sağlaması, kaynakları daha verimli kullanması ve yönetimi kolaylaştırması olarak sıralanabilir.
Build & Design
Hizmetlerimiz
Teknik servis hizmetlerimiz, serverlarınız veya bilgisayarınızda oluşan donanım (Anakart, ekran kartı, monitör, hdd, cpu bozulması vb.), yazılım (işletim sisteminin çökmesi, virüs bulaşması, sisteminizin çalışmaması vb.) yada çevre birimleri (Yazıcı, barkod okuyucu, switch, modem vb.) gibi sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde yada Fora teknik servisinde tamiri, yenilenmesi gibi işlemlerini kapsamaktadır.

İnovatif çözümler ile hedeflernizi geleceğe taşıyoruz !

ANINDA ÇÖZÜM

pcb, circuit board, technology-2655766.jpg

SORUNLARINIZA ANINDA ÇÖZÜM

Hizmet Kalitesini sürekli iyileştirerek rekabet gücünü korumak ve müşterilerimizle sıkı diyaloğumuzu iyi tutarız.

KALİTE HEDEFLERİ

doctor, online, medical-4187242.jpg

HİZMET VE ÜRÜN GARANTİSİ

Zamanında ve sıfır hata ile operasyon gerçekleştirmek. Müşteri memnuniyetini sürekli artırmak için buradayız.

DİLEDİĞİNİZ ŞEKİLDE

KURUMSAL SÖZLEŞMELER HAZIRLANIR

Müşterilerimiz, istedikleri hizmet/ürün için Kurumsal ile irtibata geçer. Müşteri Hizmetleri ekipleri, ihtiyaçları belirler.

NELER YAPARIZ ?

Hakkımızda

Fora Bilgi İşlem, Turizm, Gıda Sanayi Tic. A.Ş. 2001 yılında kurulmuş olup;Şirket ortakları, 1985 yılından beri bilişim sektöründe değişik alanlarda görevler alıp,yöneticilik yapmışlardır. Bu süre zarfında edinilen tecrübelerden yola çıkarak sektörde yaşanan sorunlara çözüm bulmak ve bunları sizlerle paylaşmak hedeflenmiştir.

Amacımız son teknolojiyi yakından takip ederek; beraber çalıştığımız firma, kişi ve kuruluşlara ürün ve hizmetlerimiz ile destek vermektir.

Müşterilerimiz Hakkımızda Ne Diyor?

Birlikte çalışmaya başladığımız günden beri desteklerinizi esirgemediğiniz ve tam vaktinde sorunlarımıza ve yardımımıza yetiştiğiniz için teşekküler, iyiki varsınız.
Elif Şenpek
Kesinlikle harika bir sağlayıcı, müşterisinin sorununa anında cevap veriyor. Tamamen çözüm odaklılar, asla içinizde şüphe olmasın, kesinlikle tavsiye ediyorum.
Serdar Gündoğan
Mükkemmel bir müşteri hizmetleri var anında cevap alabiliyoruz ve sıkıntı yaşanan tüm konularda hemen detaylı bilgilendirmeler yapmaları ise süper. Tüm çevreme de söylüyorum. Teşekkürler! İşte Site ekibi.
Ahmet Yılmaz
telephone, classic, phone-2741258.jpg

Yardım etmek için buradayız! Bizi arayın!